Strona wykonana przez madraszewska.pl

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

office@agtuconsulting.com

 

Przeskok 2

00-032 Warszawa

  1. pl
  2. en

KONTAKT

„Z Agnieszką współpracowałem kilka lat od 2017 roku gdy pracowała jako CFO Trigranitu. Agnieszka doskonale sprawdzała się w swojej roli i zawsze wykazywała wysoki poziom profesjonalizmu i produktywności. Przyjęła bardzo ambitną rolę polegającą na założeniu i zarządzaniu nową firmą Mercury skupioną na świadczeniu usług raportowych i finansowych na rzecz Revetas. Sprawnie i wydajnie wdrożyła wszystkie procesy, aby Mercury stał się w pełni funcjonalny. Agnieszka pozytywnie i proaktywnie podchodzi do wszelkich zadań, nad którymi pracuje; bierze również aktywny udział w wewnętrznej Inicjatywie Równości i pełni wiodącą rolę w wewnętrznym Forum Kobiet. Jestem wdzięczny za jej wkład w nasz zespół.”
 

Eric Assimakopoulos

Partner Zarządzający
Revetas Capital

"Z Agnieszką Turowską mam przyjemność pracować od 2013 roku, kiedy to zajmowała w firmie TriGranit różne stanowiska wyższego szczebla odpowiadając za finanse. Agnieszka jest rozważną, zorientowaną na szczegóły i kompetentną specjalistką w dziedzinie finansów, która rozwija się w multidyscyplinarnych i transgranicznych środowiskach. Jest pracowitą, zdolną liderką, która inspiruje i motywuje członków zespołu. Można na niej polegać w podejmowaniu trudnych decyzji i kierowaniu organizacją w trudnych czasach."

Tomasz Lisiecki

Dyrektor Generalny

TriGranit

"Agnieszkę poznałem na początku 2017 roku w firmie TriGranit. W tym czasie Agnieszka kierowała finansami na poziomie naszej Grupy. Był to relatywnie dynamiczny i pełen zmian okres rozwoju firmy.Na spotkaniach, w których wspólnie uczestniczyłem z Agnieszką, mogłem zaobserwować Jej duże umiejętności w prowadzeniu trudnych dyskusji i negocjacji, wielokrotnie po presją czasu. Agnieszka wykazywała się umiejętnością rozwiązywania problemów często wykraczających poza obszar finansów i podejmowania niekiedy trudnych, ale niezbędnych z punktu widzenia funkcjonowania firmy, decyzji operacyjnych, łącząc przy tym wiedzę i doświadczenie z wielu obszarów prowadzenia biznesu. Agnieszka to ponadto zmotywowana i dobrze zorganizowania osoba, skoncentrowana na realizacji wyznaczonych sobie celów, wielokrotnie z sukcesem, czego przykładem może być Mercury."

Mariusz Domeracki

Dyrektor Finansowy CEE

Ceres Management Services